Како од мајка родена: Мисицата Сандра позираше гола од својот кревет

Сандра Обрадовиќ, поранешна Мис и учесничка на „Фарма“ се соблече и потполно гола позираше во креветот.

Обрадовиќ своите фанови на Инстаграм ги израдува со утринска фотографија од креветот каде лежи без ништо на себе.

Scroll to Top