Како пчели да те искасале: фановите на Северина велат дека претерала со филерите

By

Хрватската ѕвезда Северина по 30 години одржа концерт во Чазма и на Инстаграм објави неколку фотки и видеа од концертот. Но, нејзините објави ги поделија фановите. Едни велат дека е прекрасна, а други дека претерала со филерите па сега образите ѝ се надуени, а очите скорои и да не ѝ се гледаат.

dobivaj vesti na viber

„Како да те искасале пчели“, стои во коментарите.

Пејачката не зборува за естетските корекции на лицето, иако своевремено призна дека направила корекција на носот.

„На 20 години го оперирав носот, а ме наговори лекарот. Не беше ни грд ни крив. Ама, дојде типот и ми вика: јас би го средил малку тој нос и јас му дозволив. Тука застанав. По операцијата ми се појави проблем со дишењето, претходно бев добра. Ама, поубав е од мојот вистинску нос, ако сум искрена“, рече одамна Северина.

 

Ќе ви се допадне