КАКВА ПРОМЕНА – Погледнете како сега изгледа поранешниот на Тамара

By
Бизнисменот Дејан Палиќ и оваа година ужива во Будва, а разликата во килажата во однос на претходното лето, е и повеќе од очигледна.

Додека Тамара Џуриќ ужива во Белград, нејзиниот поранешен дечко Дејан Палиќ исто работи, но во Црна Гора.

Макарона и оваа година летува во Будва, каде како и минатото лето поминуваше време со пријателите, меѓу кои и дечкото на Сандра Африка, Александар Московљевиќ Микиша.

 

И додека минатата година Макарона имаше пристојна килажа, ова лето очигледно е голема промена. Палиќ, прилично се здебели, а по слободната проценка може да се каже дека сигурно има 15 килограми повеќе.

Погледнете како сега изгледа:

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

english anime Kiss x Sis (TV)

AnimeFreak Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2 Episode 18

anime sites My Hero Academia Season 4

stream anime online AnimeFreak Black Clover (Dub)

animefreaktv Kiss x Sis (TV)