Кандидати на Ѓорѓе Давид се жалат од него оти многу ги мачел на пробите

By

Ѓорѓе Давид е тиранин кога се во прашање подготовките на кандидатите на кои тој им е ментор, вака го опшува еден од неговите кандидати кој е учесник во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, Стефан Томиќ.

dobivaj vesti na viber

Тој раскажува дека Ѓорѓе бара точност до совршенство и по неколку пати ги тестира кандидатите во пеење, па дури и за најмала грешка ги враќа од почеток. Кога Ѓорѓе Давид е ментор пробите се чести, вели Томиќ.

Натпреварувачот открил дека не се плаши од реакцијата на Ѓорѓе Давид бидејќи е многу строг, но кон него има стравопочит.

Членот на жирито од „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорѓе важи за строг ментор кој бара дисциплина од кандидатите во шоуто.

Ќе ви се допадне

go88 không cho rút tiền live go88 go88 play go88

sunwin ông già noel