Карлеуша ги сликаше стапалата, фановите во шок

By

Пејачката Јелена Карлеуша вложува многу во својот изглед и секако знае да одбере фантастично комбинации. Исто така, таа се грижи за своето тело и стапалата.

Нејзините нозе се совршено средени и уредни, меѓутоа она што ги шокираше нејзините следачи на Инстаграм е должината на прстите на нозете.

Коментираа зачудени, но сепак упатуваа и комплименти.

Погледнете:

😇

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream dragon ball: Attack on Titan Episode 25

GoGoAnime tower of god gogoanime: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full