Карлеуша до Наташа: Изгледаш како канаринец

By

Настапот на Наташа Воденичар (35) во „Ѕвездите на Гранд“ ќе се памети по коментарот на Јелена Карлеуша.

Наташа не се прослави со пеењето, а Карлеуша имаше голем број на забелешки на нејзиниот стајлинг.

„Дали ти некогаш си имала стилист? Следниот пат кога ќе се подготвуваш, прво застани пред огледало и почни да одземаш. Не можеш да имаш се, и локни и големи гради, златен појас. Ти вечерва изгледаше како, не сакам да кажам евтино, но ќе кажам како канаринец“, во еден здив прокоментира Јелена.

Ќе ви се допадне

Yashahime: Princess Half-Demon (https://animeflix.nl/m/zP57) Episode 15 at ANIMEFLIX animeflix app ios

Noblesse (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/YgBw) Episode 9 at KissAnime kissanime tower of god