Карлеуша открива дека е одлично да се биде во брак со 7 години помлад маж

By

Јелена Карлеуша проговори за разликата во години меѓу неа и сопругата Душко Тошиќ. И двајцата се во брак 10 години, совршено функционираат, а на неа не и смета тоа што фудбалерот е помлад од неа.

„Постојат само позитивни страни. Тој е млад, здрав, брз и способен. Јас кога го запознав, гледав некој кој е фантастичен избор за татко на моите деца“, изјавила Јелена.

Great victory today maestro!💪🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Иако за жените кои се вљубени во помлади мажи велат дека се „кугуарки“,  Јелена тоа не го смета за себе.

Dinner time

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Не ме нарекувале така, но веројатно тоа го мислат за мене. Зошто да не? Кугуар е еден вид на мачка, фала“, изјавила Карлеуша.

 

Ќе ви се допадне