Карлеуша потрошила 11.000 евра за корсет и ракавици во Дубаи

Српската пејачка Јелена Карлеуша замина на одмор во Дубаи кој ја чини 11.000 евра. Пејачката е повторно во фокусот на вниамнието откако се пофали со корсет и ракавици за кои платила исто толку пари.

Корсетот за ко пејачката платила 11.000 евра е со потпис на модниот бренд „Долче и Габана“.

 

Пејачката пред неколку месеци беше мета на критики дека фотографиите ги монтира во фотошоп, а како доказ беа понудени видеа од нејзините настапи на кои е разголена.

Додека пејачката ужива на топлото време во Дубаи, редовно објавува фотографии и инста сториња за да ги информира фановите како си поминува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Scroll to Top