Карлеуша повторно си поигра со фотошопот

By

Карлеуша деновиве објави неколку фотографии на Инстаграм во тесно црвено фустанче кое и стои совршено.

dobivaj vesti na viber

Сепак денес беше објавена фотографија како навистина изгледа Карлеуша во црвениот фустан.

🌊🌊🌊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Очигледно повторно си „играла„ со Фотошопот и на секој начен се обидува да ги сокрие своите недостатоци.

Stella di mare

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Ќе ви се допадне