Карлеуша со разголена фотка ги запали социјалните мрежи

By
За оваа фотка Карлеуша само за 20 минути доби повеќе од 17 илјади лајкови.И приците на гранките знаат дека таа е вистинска секс – бомба. Таа повторно го запали интернетот, бидејќи на Инстаграм објави нова секси, или како што таа наведе, разголена фотографија.

 

Nude

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне

In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 12 at website https://funimationfree.com. See more mha funimation

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 16 (https://crunchyrollfree.com/m/mzGr/ep-16) at Crunchyroll crunchyroll trial 30 day