Карлеуша во секси црвен фустан

На снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ репортерите имаа можност да ја снимат српската пејачка Јелена Карлеуша во секси црвен фустан.

Како што пренесуваат медиумите, фустанот одлично ја отсликал совршената става на Карлеуша.

Секси комбинацијата пејачката ја надополнила со шапка и очила во иста боја. За многумина, според коментарите, Карлеуша со изборот на облеката направила полн погодок.

 

Scroll to Top