Карлеуша воодушеви со својот нов невообичаен изглед

Јелена Карлеуша и овој пат, воодушеви со несекојдневната промена, особено кај жените.Пејачката е позната како некој кој диктира модни трендови и кога верните фанови ја следат во чекор, па и со најновиот потег, по дивата предизвика огромна реакција на социјалните мрежи.

Јелена во моментите на летот за следната дестинација на која настапува, објави фотка на која ги истакна своите веѓи, кои приметно се подолги од досегашните, затоа што пејачката само ги офарба во сино, идентично на нејзината боја на коса.

„Албино – напиша ЈК во коментарите, поради кои мислењата беа поделени, но систе се согласија во едно“, дали ова што Карлеуша го направи е тотален погодок!
Дали наскоро и останатите русокоси ќе носат вакви веѓи, и дали „иновацијата“ на Јелена ќе стане нов моден тренд, останува да видиме.

 

Scroll to Top