Карлеуша: Здебелена сум  

By

Јелена Карлеуша се здебелила. Таа откри дека претерала со килограмите и дека што побрзо мора да ја редуцира исхраната.

dobivaj vesti na viber

„Се мерев синоќа. Добив нервен слом. Многу се разочарав во себе и одлучив од денес да не јадам ништо. Не пијам енергетски пијалоци, не пијам газирано, не пијам алкохол, а од храна ништо повеќе не јадам“, признала пејачката. Дури и директорот на Гранд, Саша Поповиќ ја опоминал да ја среди линијата. „Саша ми рече повеќе да не јадам“, рекал Јелена.

Ќе ви се допадне