Карло од Големиот брат шокираше со својот изглед

By

Белграѓанецот Карло Загорац јавноста го запознала пред седум години, како учесник на „Големиот брат“, а неговиот престој во куќата го одбележа врската со 13 години помладата Македонка, Виолета Ралева.

dobivaj vesti na viber

Карло и Виолета ја продолжиле врската и завршувањето на шоуто, но таа врска не траела долго.

Овој мултимедијален уметник денес има своја берберница и успешен е во својот бизнис. Но, физичкиот изглед драстично го променил, пуштил коса, брада и скоро изгледа непрепознатливо.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

tải sunwin apk sunwin tài xỉu game bài sunwin

sunwin

sunwin club tải sunwin apk sunwin apk

sun win

sunwin web sunwin apk sunwin