„Ќе падне крв, ќе завршиш во црна кеса“ – Аца Лукас добива закани по живот!

By

Откако му заврши врската со Брансилава, Аца Лукас никако да си го среди животот! Сега почнал да добива и смртни закани.

-Ќе падне крв- е една од пораките упатени кон Лукас со најава дека ќе заврши во црна кеса.

Наводно заканите му ги испраќа се уште актуелниот сопруг на Бранислава, кој едноставно не може да се помири со срамот и роговите кои му ги набија Бранислава и Лукас.

Поради овие закани Аца го засилил обезбедувањето и никаде повеќе не иде сам. Останува дилемата дали заканите ја преполнија чашата на Лукас, по разголените фотографии на Бранислава, па тој решил да стави точка на нивната „голема“ љубов. Но со оглед на тоа дека сите работи излегуваат на виделина, наскоро ќе се дознае и за тоа.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Princess Jellyfish animeflv Episode 11 watch anime online

Website https://gogoanime.be: Watch Dr. Ramune -Mysterious Disease Specialist- gogoanime Episode 12 my hero academia heroes rising gogoanime

Watch Love Hina Final Selection Episode Full

AniWatch: Kiki to Lala no Habatake! Pegasus anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch anime free

Profile hatena: https://profile.hatena.ne.jp/animefreakws/profile

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/gogoanimebe