Ќерката на балканскиот заводник Ален Исламовиќ се појави во спотот на песната „Аида“

By

Некогашниот пејач на групата „Бело дугме“, Ален Исламовиќ, веќе со децении важи за голем балкански заводник, а кога ќе видите како изгледа ќерка му, ќе се воодушевите.

Најстарата ќерка на Ален и неговата сопруга Маријана важи за вистинска убавица. Јавноста имаше можност да ја запознае во видеозаписот на татко ѝ за песната „Аида“.

Иако имала можност да се занимава со музика, на Уна сепак најважно ѝ било образованието. Завршила факултет за менаџмент, економија и туризам, а подоцна се омажила за Адам Цера, сопственик на синџир ресторани познат по босанските специјалитети.

 

Ќе ви се допадне

4anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime sites 4Anime Naruto: Shippuden (Dub)

4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

4Anime Record of Ragnarok Episode 7

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)