Ќерката на Миле Китиќ му истетовира автограм на нејзин обожавател

By

Елена Китиќ релативно скоро заплива во естрадните води. Иако сними и неколку песни и на социјалните мрежи ја следат голем број луѓе, Елена до првиот албум не сака премногу да се експонира во медиумите.

dobivaj vesti na viber

Но, интересирањето за неа е големо, луѓето ја сакаат, а доказ за тоа е што вчера, како што изјавила, го дала својот прв автограм.

Станува збор за момче кое очигледно изразило желба да ја истетовира првата буква од нејзиното име на својата нога.

Највозбудлив е фактот што буквата „Е“ ја напишала токму Елена.

„Какво искуство! Првиот автограм, и тоа каков“, воодушевено напиша ќерката на Миле Китиќ.

 

Ќе ви се допадне

ảnh ăn go88

sunwin có uy tín không phần mềm dự đoán tài xỉu sunwin sunwin games