Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан

By
Убавицата со новото секси селфи, ги фрли сите во транс..Нивес Целзиус, хрватската старлета и пејачка со српско потекло, може да се пофали со облините. Многу мажи паѓаат на нејзините огромни гради, а што пак да се каже за нејзината задница.

Ljuljuskanje…#silba #samoprirodno #nomakeup #godisnjiodmor #tatvojabarkamala

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нивес овие денови помина во друштво на водителот Далибор Петка, а и двајцата позираа на море. До израз дојде нејзината задница која беше огромна.

Kažu mi da je pijesak super za kožu. Pa da vidimo 👁 što ja sve moram raditi 🙈 #summer #crazy #sand #vacation

A post shared by Dalibor Petko (@daliborpetko) on

Некои дури сметаат дека има поголем задник и од Ким Кардашијан. Што мислите вие?

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

DARLING in the FRANXX

watch subbed anime AniWatch My Hero Academia

Tokyo Ghoul

english anime AniWatch WONDER EGG PRIORITY

watch anime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2