Лидија објави провокативна фотографија, а еве што Бјелогрлиќ и пиша

Актерката Лидија Вукиќевиќ објави на Инстаграм фотографија во костим за капење, по што следеше коментар од нејзиниот колега и „брат“ од култната серија „Подобар живот“, Драган Бјелогрлиќ.

dobivaj vesti na viber

Драган го пофали изгледот на „сестрата Вики“.

„Иста си како пред 25 години“, напиша тој.

Лидија му одговри со помош на емотикони.

Погледнете:

🔫💓💚💓💚🔫😀😘👋

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Scroll to Top