Лидија Вукичевиќ го украси својот дом за Велигден

Актерката Лидија Вукичевиќ, е позната по тоа што голем дел од времето и трудот ги троши на украсување на својот дом за празниците.

dobivaj vesti na viber

Овој пат таа се надминала себе си, а нејзината декорација за Велигден предизвикала лавина на коментари.

Како и обично, Лидија водела сметка за секоја детал, а конечниот резултат е уште една празнична фотографија за паметење.

Scroll to Top