Лицето на Сека, крваво, избодено, отечено

By

Многу јавни личности често објавуваат фотографии на кои се без шминка, но сепак се служат со некој филтер за да ги „испеглаат“ неправилностите на лицето.

Но, Сека Алексиќ сега објави видео, па нема лаги и нема измами, но инстиктот ги вознемири оние кои постојано ја следат на социјалната мрежа.

Лицето на Сека е отечено, избоцкано и крваво, а се со цел да биде поубава и со затегнато лице.

 

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV best anime tv: SK8 the Infinity (Dub) Episode 8

AnimeHeaven anime heaven website: Watch DARLING in the FRANXX Episode 13 (https://animeheaven.pro/m/dE2a/ep-13)