Љуба Михајловиќ ги откри последните зборови на Аркан

By
Љуба Михајловиќ се дружеше со Аркан, а за него се поврзуваа многу прекари. Тој раскажа за последната фотографија на Аркан, во хотелот во Белград каде беше убиен.
– Се дружевме и седевме често, бев кај него на слави и родендени. Кога беше убиен бев во хотелот на базен, ме болеше рамото и морав. Го сретнав, поседовме ми рече дека му е најсреќен ден во животот, вели тој.
Тогаш настанала и оваа фотографија, по што Аркан бил убиен.
Тоа биле неговите последни зборови.

Ќе ви се допадне

tại go88 về oppo

sunwin link tải SunWin.gg | Game Macao Số 1 Việt Nam game sunwin.vn