Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Аца Лукас на фотката со Бранислава предизвика хаос на Инстаграм

Тој и неговата нова избраничка повеќе не се кријат дека се во врска, па така заедно се појавија синоќа на настапот на Јелена Карлеуша, на еден белградски сплав.

Аца и Бранисалв стигнаа држејќи се за рака, а бидејќи ова било нивното прво заедничко појавување во јавност, предизвикаа огромно внимание.

 

Foto: Telegraf

Набрзо потоа Лукас на својот профил на Инстаграм објави нова фотка (прикажана е пониско), со која предизвика еден куп коментари, а повеќето беа осудени и се однесуваа на тоа дека „Соња е вистинска убавица“

Foto: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

Ова се некои од коментарите:

Printskrin: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

Да потсетиме, Соња Вуксановиќ и Аца Лукас се разведоа и по судски пат, а пејачот неодамна обелодени за својата врска со 27 годишниот Бранислав.

Foto: Instagram/sonjavu

Погледнете како Бранислав и Лукас синоќа дојдоа на настапот на Карлеуша:

 

Scroll to Top