Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

By
Аца Лукас на фотката со Бранислава предизвика хаос на Инстаграм

dobivaj vesti na viber

Тој и неговата нова избраничка повеќе не се кријат дека се во врска, па така заедно се појавија синоќа на настапот на Јелена Карлеуша, на еден белградски сплав.

Аца и Бранисалв стигнаа држејќи се за рака, а бидејќи ова било нивното прво заедничко појавување во јавност, предизвикаа огромно внимание.

 

Foto: Telegraf

Набрзо потоа Лукас на својот профил на Инстаграм објави нова фотка (прикажана е пониско), со која предизвика еден куп коментари, а повеќето беа осудени и се однесуваа на тоа дека „Соња е вистинска убавица“

Foto: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

Ова се некои од коментарите:

Printskrin: Instagram/aleksandar_vuksanovic_official

Да потсетиме, Соња Вуксановиќ и Аца Лукас се разведоа и по судски пат, а пејачот неодамна обелодени за својата врска со 27 годишниот Бранислав.

Foto: Instagram/sonjavu

Погледнете како Бранислав и Лукас синоќа дојдоа на настапот на Карлеуша:

 

Ќе ви се допадне

animes online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 19

animes online Hunter x Hunter (2011) (Dub)

animes online My Hero Academia

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 22

watch anime free Death Note

tải go88