„Мајка ми заслужува љубов“, Анастасија сака Цеца да се омажи

By

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, во интервју за „Курир“ првпат отворено прозборе за љубовниот живот на нејзината мајка. Таа вели дека Цеца е во најубавите години од животот и дека сè што ѝ недостасува е силен маж покрај неа.

„Сакам мајка ми да се омажи. Сигурно постои таков маж што ќе ја освои. Кога ќе треба да се случи, ќе се случи. Таа е во светот на младоста. Изгледа феноменално, емотивна е, заслужува љубов. Тоа мора да е некој што ќе може да ја следи, да е реализиран, да нема комплекс од неа. Да биде подеднакво успешен“, рекла Анастасија.

На прашањето за поранешните дечковци на Цеца што ги имала по смртта на Аркан, младата пејачка рекла: „Ако некој од нив чинеше, сигурно ќе беа уште заедно“.

Ќе ви се допадне