Марина Туцаковиќ откри се за естрадата – еве кој и должи пари

By

Марина Туцаковиќ е најпознатиот текстописец на Балканот, а во нејзината работа има стекнато многу пријатели но и многумина кои ја изиграле. Таа ја отвара душата и конечно без влакна на јазикот открива детали за естрадата.

– Работата знае да биде комплицирана. Освен Цеца и Лукас кои не ми се мешаат во работата, и јас си имам маки. Сите бараат нешто сите имаат идеи, ми го перат мозокот. За среќа на крајот се е добро, вели Марина.

Таа вели дека е вистина тврдењето дека Аца Лукас и олжел пари, но ека тоа е всушност проблем меѓу него и нејзиниот сопруг, а таа ги средила односите.

Ќе ви се допадне

Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 2 (https://animeheaven.pro/m/xpEv/ep-2) at AnimeHeaven boruto anime heaven

Dr. Stone (Dub) Episode 24 at GoGoAnime gogoanime