Милан Поповиќ ја обвини Северина за фотографиите

By

Поранешниот партнер на Северина Којиќ, Милан Поповиќ, со кого пејачката го има синот Александар, изјави дека е шокиран од новиот скандал со фотографиите на кои пејачката е разголена и ја нападна дека е несериозен родител.

Поповиќ во јавноста излезе со краток коментар велејќи дека е несериозно што Северина се фотографира гола, однапред знаејќи дека таквите фотографии можат да излезат во јавност, особено по искуството од пред месец дена.

„Мене никогаш не ми испрати такви фотографии. И мислам дека е многу несериозно што некој кој веќе имал вакво искуство повторно прави вакви фотографии. Не навлегувам во тоа кој ги објавил и од каде излегле истите во јавност, но е многу несериозно некој да прави такви фотографии, особено кога е родител“, изјавил Милан Поповиќ и додал дека ќе направел сè ако можел  истите да не се појават во јавност.

Ќе ви се допадне

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team (https://animefreak.ws/m/81Km) Episode 2 at AnimeFreak animefreak one piece

Haikyuu!!: To the Top 2nd Season (https://kissanimeonline.com/m/7BEG) Episode 12 at KissAnime kissanime fire force