Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите

By

Пејачот во последните месеци редовно посетува теретана, па на радост на девојките конечно се соблече и ги покажа резултатите.

Милан Станковиќ некое време отсуствуваше од музичката сцена, а за тој период целосно го промени физичкиот изглед, од фризурата до стилот на облекување и физичката форма.

Милан е миленик на девојчињата веќе со години и има армија на обожаватели, а во последните месеци вредно тренираше, па конечно на нивна радост, ги покажа резултатите.

Се соблече во костим за капење и фотката ја објави на Инстаграм, а неговиот физички изглед приметно е поинаков. Милан од симпатично русокосо момче, стигна до зрел маж и за кратко време доби еден грст комплименти.

„Им ја вадиш душата на девојките“, „Се ќе падне на тебе“, „Убиваш“…“ се само некои од коментарите.

Ќе ви се допадне

MAGATSU WAHRHEIT Episode 12

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

AnimeTV: Ryouma! The Prince of Tennis Shinsei Movie: Tennis no Ouji-sama anime episode Preview online free at https://animetv.cc dubbed anime

https://kissanime.mx gogoanime tv kissanime

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/kissanimemx.225795/#about

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe