Милица Тодоровиќ стави точка на четиригодишната љубовна врска

By

Една од најпопуларните пејачки Милица Тодоровиќ ставила точка на четири години долгата емотивна врска со кореографот Милош Пауновиќ.

Милица му раскинала на Милош, го напуштила неговиот стан во кој живееја заедно.

„Милица сака да се омажи и да добие деца, но не сака никого да присилува. Веќе со години таа чекала Милош да ја запроси, затоа што таа сигурно нема него, па претпоставувам дека тоа е една од причините за разделбата. Последните месеци се гледало дека е незадоволна и депресивна, дури се има и здебелено, што е недопустливо во нејзината работа“, вели извор близок до пејачката.

Милица во моментов е во Нов Белград, каде живее со сестра и. Ќе остане со неа додека не се врати малку во живот. Сепак е под стрес, затоа што и двајцата долго време биле заедно. Сега има време и воља дасе посвети на работата.

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime streaming GoGoAnime Attack on Titan Final Season

anime to watch My Hero Academia Season 4

One Piece (Dub) Episode 749

gogoanimeio Dragon Ball Super (Dub)

gogoanime in GoGoAnime One Piece (Dub)