На операција ќе умрел директорот на Гранд  

By

Директорот на Гранд, Жика Јакшиќ едвај спасил жива глава. Тој бил итно опериран поради компликации со слепото црево и поминал 20 дена во болница.

По операцијата му се појавила и постоперативна кила, па морал уште еднаш да оди под нож.

Тој поминал денови во болница, морал да ги смени животните навики.

Вели за среќа се завршило добро. Имал големи компликации и за малку ќе умрел на операционата маса, па сега може само да му се заблагодари на Бога.

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Fafner of the Blue Sky: Arcadian Memory aniwatch Episode 2 Raw watch animes

Website https://animepahe.cc: Watch Puparia animepahe Episode Full stream anime online

TwistMoe: RIN-NE anime episode 25 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Marimo no Hana: Saikyou Butouha Shougakusei Densetsu Episode Full

Tourism gov: https://www.tourism.gov.za/Lists/Site%20Feedback/DispForm.aspx?ID=143955

Mootools: https://mootools.net/forge/profile/gogoanimelol