Најскапа промена на естрадата – Стоја веќе не изгледа вака

By

Фолкерката Стоја изгледа повторно се одлучила за хируршки зафат.

dobivaj vesti na viber

Стоја направила целосно затегнување, била на липосукција на нзете, рацете, целото тело. Операцијата траела час и половина и сѐ поминало во најдобар ред.

оВа не е првпат Стоја да прави липосукција. Таа во 2003 година била една од првите пејачки кои се одлучиле на ваков чекор.

Целата реконструкција на телото ја чинела 8.450 евра.

Bella Stoja 😁😁😁

A post shared by stoja (@stojainstitucija) on

Ќе ви се допадне