Наташа Беквалац во Тоскана славеше роденден

Српската пејачка  Наташа Беквалац го прослави својот 43-ти роденден. Таа со своето одбрано друштво роденденот го славеше во Товршена Тоскана во Италија.

Нејзините пријатели  точно на полноќ и приредиле изненадување со шампањ и пеејќи ја роденденската песна. На социјалните мрежи пејачката објави фотографии од прославата.

Scroll to Top