Неда Украден наскоро во дует со помлад пејач

By

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го промовира новиот хит кој ќе го испее во дует со 27 годишниот пејач Лука.

dobivaj vesti na viber

„Супер хит се раѓа. Наскоро ќе имам дует со младиот и популарерн Лука“, напиша Неда.

На објавата и коментираа бројни фанови, меѓу кои и нејзиниот колега Жељко Самарџиќ, кој и посака среќа.

Ќе ви се допадне

dang nhap go88 go88 là trò gì go88 nổ hũ

máy năng lượng mặt trời sunwin hướng dẫn nạp tiền sunwin shenzhen sunwin intelligent-a