Неда Украден супер баба без фотошоп и филтери

By

Неда Украден како и секое лето, така и ова, ужива во својот приватен рај во Боки Которскок, во куќата во која го минува времето од печетокот на летото па се до есента.

Пејакчата и оваа година семејно одмора на крајбрежјето на Црна Гора.

Неда во својата куќа традиционално го прославува и роденденот, каде се собираат голем број на нејзини пријатели и колеги, а времето најмногу го минува како баба, кога е во друштво на внуките и внукот, шестгодишните близначки Александра и Неда и четиригодишниот Душан.

Во модерен дводелен костим за капење, со голем шешир за заштита од Сонцето, неда уживаше во друштвото на најмилите.

Неда на 16 август ќе го прослави 68 роденден, а дека се држи на свои години, покажуваат и сликите кои успеаа папараците да ги направат.

 

 

Ќе ви се допадне