Неда Украден во костим за капење го прослави 67. роденден

By
Пејачката на посебен начин го одбележа прекрасниот ден и повторно покажа дека филтрите и фотошопот ни најмалку не ѝ се потребни.

Неда Украден, денеска, 16 август, го прослави 67. роденден, а славењето го почна на малиот ексклузивен остров Корчула, каде што пејачката во моментот ужива.

„Домаќините од Оребиќ кај што гостував претходната ноќ приредија вистинска роденденска забава, всушност, неколку часа порано!“, изјави пејачката.

„Не е важно колку години имате во животот, туку колку живот имате во годините!“, заклучи Неда, која на овој значаен ден за неа позира во костим за капење и повторно покажа дека годините не ѝ можат ништо.

 

Ќе ви се допадне

4anime tv. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 10

Tokyo Revengers (Dub)

anime streaming The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)