Немања Гудељ ја посвети победата на загубеното бебе, Анастасија Ражнатовиќ се расплака во публика

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ неодамна имаше спонтан абортус во петтиот месец од бременоста, а  веста ја соопшти нејзиниот партнер, фудбалеротНемања
Синоќа Гудељ играше во финалето на УЕФА Лига Европа, а неговиот клуб Севиља го победи клубот Рома и ја освои седмата титула во ова фудбалско натпреварување.

Ражнатовиќ го бодреше својот сакан од трибините. По крајот на натпреварот, возачот објави снимка на Инстаграм, на која може да се види како тие двајца расплакани ја прославуваат победата на ФК Севиља.

 

Scroll to Top