Невиноста ја изгубив на 23 години со еден џентлмен, откри Јована Јеремиќ во шоуто на „Амиџи“

Водителката Јована Јеремиќ беше гостинка во „Амиџи шоу“ каде беше искрена и одговараше на  интимни прашања. Па така ја прашаа кога ја изгубила невиноста поради што настана општ хаос во студиото.  Гостите не можеа да веруваат што слушаат, па неколку пати прашаа дали е тоа вистина.
„Кога ја изгуби невиноста?“, праша водителот во емисијата „Амиџи шоу“, па таа му рече: „Невиноста ја изгубив на 23 години. Жими мајка. Мораш да сфатиш, јас никогаш не лажам на телевизија, ја изгубив невиноста, нема сега да ми биде срам, прашај ме Огнен, прашај ме тоа прашање, нема на што да се срамам, на 23 години. За другите е шега, ама за мене не. Јас тој дечко многу го сакав и голем поздрав за него, затоа што беше вистински џентлмен, крал. Поздрав за него“, рече Јована.

dobivaj vesti na viber

Јована Јеримиќ не само со својте изјави туку воопшто и со своето појавување на телевизја предизвкува реакции во јавноста. Неодамна рече дека не оди во Катар да гледа фудбал, за да не ја деконцентрира српската препрезентација.

Scroll to Top