Ни сопствената сопруга не го препозна – Мажот на Верица Ракочевиќ го промени имиџот

By

Вељко Кузманчевиќ се одрече од еден од своите заштитни знаци и сега изгледа сосема поинаку.

Вељко, сопругот на креаторката Верица Ракочевиќ, ги изненади сите го големата промена на имиџот.

На Кузманчевиќ заштитниот знак со години му била долгата коса и брадата…

… А колку значи само едно бричење…

⛰🏍

A post shared by Veljko Kuzmancevic (@veljkokuzmancevic) on

… Се уверија сите кои го видоа Вељко… без брада. Разликата е навистина голема.

📸

A post shared by Veljko Kuzmancevic (@veljkokuzmancevic) on

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Tian Yu 2nd Season: Cang Gu Zhi Ban animetv Episode 10-13 3 animetv to

ANIMEFLIX: Sherlock Hound (Dub) anime episode 26 online free at https://animeflix.nl animeflix dragon ball z

GoGoAnime: To Heart (Dub) anime episode 13 online free at https://gogoanime.be boku no hero academia season 4 gogoanime

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Band: https://band.us/band/84366909

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animeflixnl