Никогаш пожешка – Милица сними нов спот со Јанко

Милица Тодоровиќ и МЦ Јанко ја екранизираа својата нова песна „Љуби ме будало“, во која има многу провокативни кадри.Милица и Јанко повторно ги здружија силите. По песната „Мое злато“, двајцата повторно снимија дует познат под името „Љуби ме будало“, како и мошне провокативен спот.

Спотот за помалку од еден час собра преку 11.000 прегледи. Милица, како што велат многу нејзини обожаватели, никогаш не изгледала подобро, а нејзиното секси танцување ги остави многумина без здив.

Да не должиме, погледнете го спотот:

 

Дали новиот хит ќе го надмине претходниот „Мое злато“, кој е најгледан музички спот во Србија, со повеќе од 100.000.000 прегледи?

Scroll to Top