Нина Бадриќ: Сите ќе пееме под туш

By

Пејачката Нина Бадриќ, се осврна на тешкиот период кој настана поради пандемијата предизвикана од коронавирусот и порача дека доаѓа време кога сите ќе пееме под туш.

Таа на интересен и хумористичен начин ја објасни целата ситуација и порача дека ако не можат да пејат надвор, поради заштитните мерки, луѓето ќе мора да пејат по дома.

Мора од нешто да се заработува, смета Бадриќ.

„Сите ќе пееме под туш, само да сме живи и здрави и духот секогаш да ни е позитивен“, напиша Нина.

Ќе ви се допадне

Watch Sleepy Princess in the Demon Castle Episode 9 (https://gogoanime.be/m/1OAp/ep-9) at GoGoAnime gogoanime re zero

Watch Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl Episode Full (https://animeflix.nl/m/xl8Y/ep-1) at ANIMEFLIX black butler animeflix