Нина Бадриќ ужива на плажите на Хвар

Нина Бадриќ деновиве ужива на плажите на Хвар. Пејачката на социјалните мрежи сподели со фановите фотографии во нејзиното природно издание без шминка.

Покрај бројните пофалби кои ги доби за нејзиниот природен изглед, Нина доби и комплименти за нејзината нова песна. Природна убавица. Ништо без убавата насмевка. Најубава, а новата песна е совршена“, беа само дел од коментарите на фановите.

 

View this post on Instagram

 

#jelsa 💙 #hvarisland 💙🙌🏻

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Scroll to Top