Нина и Филип објавија снимка од кревет – Го мазеше и на крај ја изнуди неговата насмевка

После седум месеци врска, водителката и тенисерот се заљубени еден во друг, исто како и првиот ден, и сега тоа им го покажаа на сите.
Убавата Нина Радуловиќ и помладиот тенисер Филип Крајиновиќ уживаат во љубовта веќе седум месеци, и одамна престанаа да се кријат од јавноста.Тенисерот на Инстаграм објави нежна снимка од спалната соба на која Нина го мази по лицето, а на самиот крај на снимката покажува колку всушност е зљубен во неа.

 

🙈🙉😂 priprema za mec🎾

A post shared by Filip Krajinovic (@krajinovic_filip) on

Вистина, лицето на Нина не се гледа, но доколку земеме во предвид дека таа на својот налог објави фотка со иста боја на лакот на ноктите, не е тешко да се заклучи дека токму таа е таа која, на Филип му измами ваква насмевка.

 

😍

A post shared by Nina Radulovic (@nina_radulovic_official) on

„Подготовка за мечот“, напиша Филип со видеото.

 

Scroll to Top