Нивес Целзијус откри колку ѝ траел најкраткиот секс

By

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзијус неодамна престојуваше во Белград, каде што беше гостинка во шоуто на Огњен Амиџиќ. Таа одговараше на неговите провикативни прашања, а меѓу другото откри и дека најкраткиот секс што го имала траел околу 3 минути.

„Баш како што сакам, набрзина и спонатано, околу 2-3 минути“, одговори Нивес на прашањето на Амиџиќ.

Таа во емисијата рече и дека во моментов се наоѓа во асексуална фаза.

„Не ме палат ниту белграѓаните и загрепчаните, се палам самата себе. Имам бујна фантазија“, рече Нивес во интервјуто.

Ќе ви се допадне

Watch Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow Episode Full (https://animeheaven.pro/m/1AJ1/ep-1) at website https://animeheaven.pro. See more bleach anime heaven

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) Episode Full at website https://animeplanet.cc anime planet jojo