Нивес Целзиус објави фотографија од детството

By

Нивес Целзиус на својот инстаграм-профил објави фотографија на која е дете и со која на сите жени што им го честиташе 8 март.

„Некогаш девојче денес жена, големи соништа и заразна насмевка. Тоа сум јас. Секогаш насмеана и позитивна и понатаму сонувам големи сонови. Среќен ми е мојот ден. А среќен и вам драги мои. Сакам секогаш да бидете позитивни и насмеани“, стои покрај фотографијата.

Целзиус е поранешна сопруга на хрватскиот фудбалски репрезентативец Дино Дрпиќ, со кого има две деца.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX i want to eat your pancreas animeflix: Dr. Stone (Dub) Episode 24

AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak: The Hidden Dungeon Only I Can Enter (https://animefreak.ws/m/aKJ1) Episode 12