Нивес Целзиус убава како мајка си

By

Хрватската старлета Нивес Целзиус на своите фанови им се пофали со фотографија од својата мајка Мира.

„Мама и јас, тука и таму“, кусо коментирала на заедничката фотографија.

Мира на фотографијата изгледа атрактивно и младешки и им покажа на фановите дека внимава на својот изглед еднакво како и ќерка ѝ.

По објавата на фотографијата на „Инстаграм“, фановите ѝ порачаа на Нивес дека убавината ја наследила од својата мајка.

Ќе ви се допадне

The Seven Deadly Sins Episode 24 at website https://animeplanet.cc arifureta shokugyou de sekai saikyou anime planet

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team (https://crunchyrollfree.com/m/GVqo) Episode 2 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium free account