Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде

By

Старлетата Тамара Ѓуриќ која помина 4 месеци во болница поради компликации по хируршкиот зафат на задникот, овој викенд за првпат илегзе во ноќен клуб.

Таа таму поминала лудо и незаборавно, главно во друштво на мажи, што се гледа по приложената фотографија на Инстаграм. Најмногу внимание привлекол нејзиниот изглед.

#love #myfriends

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao kissanime tv: Watch Black Clover Episode 128

GoGoAnime gogoanime dragon ball z: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 3