„Ова е злосторство за детето“, Ќеба загрижен за синот на Северина

By

Драган Којиќ Кеба вчеравечер присуствуваше во емисијата „Твоето лице звучи познато“ каде во еден момент изјави дека има потреба да им се обрати на гледачите.

dobivaj vesti na viber

Темата очекувано беше што судијката Теа Голуб вчера во текот на денот во општинскиот граѓански суд во Загреб донесе одлука привремена мерка со која се одлучува детето да живее со Милан Поповиќ (54) кој самостојно ќе се грижи за здравјето и образованието на детето, наместо тоа да го прави Северина Којиќ (47).

„Злосторство и преседан е по седум години да се одземе дете и на таа војна да се нанесе штета врз детето бидејќи детето кога доволно ќе порасне лесно ќе одлучи со кого и колку време ќе му посвети. Ќе се реши тоа мал Александар и пред време ќе станеш голем Александар. Ја видов и почувствував таа мудрост во неговите искрени детски очи. Ќе даде бог ќе биде се ОК, вели Кеба во видеото на кое зборува како секогаш го поддржува Северина“.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch subbed anime GoGoAnime Attack on Titan Season 3 Part 2

Bleach Episode 358

free anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

GoGoAnime Mother of the Goddess’ Dormitory

gogo anime tv GoGoAnime Attack on Titan Final Season (Dub)

tải go88