Пејачката Ана Николиќ објави нова фотографија од ќеркичката Тара

By

Ана Николиќ објави нова фотографија од  ќеркичка Тара Џукиќ на својот профил на „Инстаграм“.

dobivaj vesti na viber

Малата Тара утре полни осум месеци ѝ за првпат успеала да изговори „мама“.

Николиќ, која била пресреќна поради ваквиот момент, напишала под фотографијата  „Браво бебе“.

Sutra punim 8 meseci…i posle ta-ta i ba-ba KONACNO SAM IZGOVORILA I MA -MA!🤗😍😇💃

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Ана се породи на 3 август 2017 година, а на „Инстаграм“ секој месец објавува фотографија од малата Тара. Утре е време за фотографијата број осум, а првиот роденден е сè поблиску.

 

Ќе ви се допадне

sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất sunwin club

sunwin apk sunwin apk sunwin tài xỉu

sunwin club sunwin apk game bài sunwin

sun win

sunwin tài xỉu sunwin apk sunwin tài xỉu