По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ

By

Веќе со месеци кружи приказната дека Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста се разведуваат, а познатиот рапер проговори и за односот што го има со пејачката, со која ја има ќеркичката Тара.

„Имаме крајно професионален однос. Работиме заедно на концерт и албум. Постои страна што на луѓето им е позната од почеток, со создавањето на нејзиниот албум. Но, постои и приватна страна што ја криеме и се обидуваме да ја задржиме за себе. За нашиот однос луѓето можат да расудуваат по нашите концерти и соработки“, изјави Раста.

Раста изјави дека ужива во родителството и дека ќеркичката го слуша.

„Ме слуша супер. Сега за првпат знам што значи односот ќерка-татко“, изјави раперот за емисијата „Ексклузив“.

Ќе ви се допадне

Marriage (Dub) Episode 1

Website https://gogoanime.be: Watch Kennel Tokorozawa gogoanime Episode Full gogoanime boruto

Shokugeki no Souma: San no Sara - Kyokuseiryou no Erina (https://aniwatch.pro/m/N5OW) Episode Full

Himouto! Umaru-chanS (https://animeflv.uk/m/6k3d) Episode 12

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanime-official/home

Vingle: https://www.vingle.net/gogoanimelol