Поранешната сопруга на Аца Лукас само со пешкир на себе

By

Откако се разведе од Аца Лукас, Соња Вуксановиќ сè почесто објавува фотографии на кои ги истакнува своите атрибути.

dobivaj vesti na viber

Кратки фустанчиња, деколте, перверзни пози станаа секојдневна слика на инстаграм-профилот на Соња, а многумина велат дека најновата фотографија ѝ е најбезобразна од сите досега.

Соња на себе имаше само пешкир, веројатно без ништо под него, а фотографијата од тој тип можеби е одговор на снимката на Лукас и сликите со новата девојка Божана Вујиновиќ.

 

Ќе ви се допадне