Познатиот српски пејач повторно се ожени и тоа нема да поверувате со кого

By

Пејачот Радиша Трајковиќ Џани повторно се заколна на љубов на својата сопруга со која ужива на одмор во Турција.

На Инстаграм тој објави фотографија од буримите и во описот на фотографијата напиша:

Повторно ја омажив својата сопруга. Инаку тие се веќе со години заедно и имаат три деца.

 

Opet večao moju ženu❤️🌺💐🌺🌷💖👨‍❤️‍👨

A post shared by Djani (@djanimusic) on

A post shared by Djani (@djanimusic) on

Ќе ви се допадне

Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://animeheaven.pro/m/6884) Episode 12 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven bna

Watch The Promised Neverland (Dub) Episode 4 at Funimation funimation app